HANE Özel Güvenlik’te Kariyer

Hane Özel Güvenlik sahip olduğu değerler ve kurum kültürü ışığında; dil, din, ırk, cinsiyet farkı gözetmeden ‘önce insana hizmet’ etmekteyiz. İş’te Eşitlik Bildirgesi’ne imza atarak, artan üst düzey kadın yönetici sayımızı, gerçekleştirdiğimiz ilerlemenin önemli göstergelerinden biri olarak görüyoruz. Hane Özel Güvenlik’de çalışan kadın sayısını daha da artırmayı hedefliyor, iş hayatında fırsat eşitliğini destekliyoruz.

Çalışan adaylarımızın küresel düşünen, ekip çalışmasına ve iletişime açık, gelişime önem veren, analiz yapabilen, insiyatif alarak karar verebilme yeteneklerine sahip olmalarını önemsiyor, iş ve müşteri odaklı çalışma prensibiyle hareket ediyoruz. Yöneticilik pozisyonlarımızdaki adaylar için ise liderlik, stratejik düşünme ve yönetsel etkinlik niteliklerini öncelik olarak görüyoruz.

Her bir pozisyon için gerekli görülen durumlarda; yetkinlik bazlı mülakatlar, genel yetenek testi, mesleki kişilik envanteri ve değerlendirme merkezi uygulamalarımızla adayları değerlendiriyor ve sonrasında işe alım sürecimizi başlatıyoruz.

İNSAN KAYNAKLARI FORMU

[contact-form-7 404 "Not Found"]